Depo Epoksi Zemin KaplamaDepo, Park Yeri gibi yerler için epoksi zemin kaplama

Kısa vadede bozulma, çürüme, bakterilenme vs. gibi özelliklere sahip olan gıdaların korunması ve düzen içerisinde saklanması amacıyla depo epoksi zemin kaplama yapılmaktadır. depo epoksi zemin kaplamanın en belirgin özelliği bakteri, mikrop gibi gıda ömrünü önemli derecede etkileyen faktörleri üzerinde barındırmamasıdır. Bu alanda siz müşterilerimiz de bizimle aynı fikirdedir ki gıda depolarda en çok temizliğe önem verilmektedir. Depo epoksi zemin kaplama, su tutmaması ve su geçirmemesi ile kolay temizlik ve hızlı sonuçlarla kısa sürede hijyen sağlar.

Depo Epoksi Zemin Kaplama | Reaksiyon Epoksi Zemin Kaplama

Ayrıca epoksi zemin kaplamaları boya katkısı ile istenilen renklere getirilebilir. Bu sayede depoların içerisinde gerekli personel ve araç yolları ile malzeme alanları müşteri ihtiyacına göre uygun tasarımlarla zemine işlenebilir. Depolarda kazaları önlemek için forklift ve personel yollarının belirtilmesi büyük önem arz etmektedir. Reaksiyon epoksi zemin kaplama olarak depo epoksi zemin kaplamayı sizlere tavsiye ediyoruz.

Depo kullanımı gereken büyük firmaların en çok şikayet ettikleri ve bizlerin de yılların tecrübesine dayanarak depo epoksi zemin kaplamayı tavsiye etmemize neden olan birkaç maddeyi sizlere sıralayacak olursak;

  • Depolar değişik ağırlıklarda araç-gereç ve yüklerin trafiğine maruz kaldıkları için endüstriyel güçte sert zemine ihtiyaç duyarlar,
  • Tekerlekli araç yükü, yaya kullanımı, torklift yükü gibi bir çok zemine zarar verecek etkenlere karşı dayanıklılığı depo epoksi zemin kaplama sağlar,
  • Depo zeminleri, zamanla bir çok etkene maruz kaldıkları için aşınma, zeminde oluşan patlama, çatlak ve su sızdırma gibi bir çok faktörle zaman geçtikçe karşı karşıya gelirler. Depo epoksi zemin kaplama, siz müşterilerimizi zaman içerisinde yapılacak olan farklı tadilat ve tamirat masraflarından muaf bırakacağı gibi temizlik konusunda da bir çok kolaylık sağlayacaktır.
  • Depo epoksi zemin kaplamaları sistemleri kolay ve kısa sürede kaplanacağı için iş yükünüzde de sizlere kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra depo epoksi zemin kaplama fiyatları oldukça ekonomiktir.
  • Depo epoksi zemin kaplamaları ve depolar, forklift trafiği, hat şeritleme, rıhtımlar ile limanlar, paketleme ve nakliye alanları ve her türlü ticari veya endüstriyel kullanım için idealdir.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin..

Epoksi zemin kaplama, epoksi zemin kaplama fiyatları, epoksi zemin kaplama çeşitleri ile ilgili bilgi almak için bizi arayın..!

Deponuz için epoksi zemin kaplama yaptırmak isterseniz bizi arayın..!